Close

+48 696 248 250

academia.mgac@gmail.com

Usługi projektowania 3D CAD dla Twojego biznesu

projektowanie CAD - prototypy, produkty finalne

PROJEKTOWANIE CAD - PROTOTYPY, PRODUKTY FINALNE

wizualizacje produktów 3D
Potrzebujesz prototypu, żeby przetestować swój pomysł? Chcesz wykonać go wykorzystując druk 3D, wtrysk, CNC lub inną technologię? Postaw na zaawansowaną współpracę z profesjonalistami, którzy projektowanie w 3D znają od podszewki, posiłkując się najlepszymi rozwiązaniami technologicznymi.

Każda z tych metod wytwarzania wymaga dokonania innych założeń już na etapie projektowania – zaawansowane oprogramowanie i sprzęt, w połączeniu z wypracowaną doświadczeniem kreatywnością sprawiają, że jesteśmy w stanie wziąć pod uwagę wszystkie te aspekty.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, bez problemu dostosujemy model 3D do wybranej przez Ciebie techniki wykonawczej tak, aby spełniał wszystkie jej warunki. Dostosowujemy się do potrzeb klienta, bazując na oczekiwanych przez niego efektach końcowych pracy.

Projektowanie CAD - Wizualizacje, modele 3d

Wizualizacje produktów

Gdy na model 3D nałożymy odpowiednie tekstury i oświetlenie otrzymujemy wizualizację 3D. Odwzorowanie końcowego wyglądu produktu może być wykorzystane w prezentacji katalogowej oferty lub na stronie internetowej Twojej firmy. To sposób zarówno na opracowanie loga w trójwymiarze jak i innych kwestii, przydatnych w marketingu i promocji przedsiębiorstwa. Pamiętaj, że odbiór wizualny przez klientów jest podstawą w praktycznie każdym sektorze gospodarki.

Opracowane przez nas w ten sposób modele mogą być przydatne również do analizy wizualnej produktu przed rozpoczęciem jego produkcji na większą skalę. Zanim wypuścisz więc nowy produkt w świat, oczekując sukcesów, możesz zobaczyć go w wirtualnej rzeczywistości, nanosząc np. poprawki produkcyjne lub wizualne.

projektowanie 3d

Projektowanie CAD - animacje, MARKETING

Animacje 3D

animacje w 3d techniczna

Animacje 3D umożliwiają przejrzyste przedstawienie budowy lub zasady działania produktu. Mogą spełniać funkcję filmów instruktażowych czy reklamowych. Dzięki temu przygotujesz zarówno dokumentacje technologiczną ze wsparciem wizualnym jak i cały szereg działań PR, bazujących na najnowszych i rozwiniętych technologiach projektowania.

Dzięki połączeniu odpowiedniej estetyki i wartości merytorycznej umożliwimy Ci kompleksowe przedstawienie produktu klientom i dotarcie do interesujących Cię grup docelowych – niezależnie od reprezentowanej przez Ciebie branży.

Dlaczego warto?

Bo projektowanie 3D to nowoczesna forma ukazania własnej działalności w rzeczywistości wirtualnej, która coraz mocniej przenika do świata rzeczywistego. Z tego względu czerpanie z możliwości wizualizacyjnych jest kompleksową formą na każdym etapie tworzenia produktu – od wdrażania pomysłu, przez produkcję, aż po promocję. To usługa stworzona specjalnie dla Ciebie!

Projektowanie 3D sprawdza się w wielu dziedzinach biznesu, nauki czy szkolnictwa. Stworzymy dla Was różnego rodzaju wizualizacje projektów, które będziecie mogli zaprezentować swojej grupie odbiorców. Do kogo adresowane są nasze usługi 3D?


zarówno dla studentów jak i wykwalifikowanych specjalistów, może służyć jako projekt do badań lub wizualizacja przeprowadzonego zabiegu,

wykorzystanie maszyn, innowacje przemysłowe, wizualizacje projektów taśm produkcyjnych,

projektowanie w 3D umożliwia przedstawienie odpowiedniej skali wizualizację budynków, w tym zaawansowane projekty architektoniczne, umożliwiające skuteczne rozpoczęcie budowy,

wizualizacja silników, części, projektów przebudowy pojazdów takich jak samochody czy motocykle,

praktycznie na każdym etapie edukacji projektowanie 3D będzie idealnym sposobem na wizualizację w dziedzinie biologii, chemii, matematyki, fizyki itd.

umożliwia przygotowanie efektów specjalnych do filmów, bajek itp.

 

 

To oczywiście tylko część proponowanych możliwości projektowania w trójwymiarze.

Jesteśmy otwarci na sugestie i pomysły, realizując nawet najbardziej skomplikowane, nietypowe i rozwinięte projekty

projektowanie 3D

Ta strona używa plików cookie, żeby zapewnić najlepsze działanie i wygodę użytkowania.