Close

+48 696 248 250

academia.mgac@gmail.com

Odtwórz wideo
Odtwórz wideo
Odtwórz wideo
Odtwórz wideo
Odtwórz wideo
Odtwórz wideo
Odtwórz wideo
Odtwórz wideo
Odtwórz wideo
projektowanie 3D

Statuetka tryskacza

Statuetka tryskacza ppoż zaprojektowana na podstawie rzeczywistego obiektu. Model 3D został wydrukowany na drukarce 3D i poddany odpowiednim procesom postprocessingu.

wizualizacje produktów 3D

Statuetka dla Instytutu Matki i Dziecka

Statuetka zaprojektowana na obchody jubileuszu 65-lecia Instytutu Matki
i Dziecka. Wykonana z wykorzystaniem technologii druku 3D.

projektowanie 3D

Forma odlewnicza

Model 3D formy do zalewania płytek PCB. Projekt był wydrukowany na drukarce 3D i przystosowany do zalewania klejem na gorąco.

wizualizacja 3D

Opaska - Smartband

Projekt 3D obudowy opaski typu Smartband. Projekt obejmował zaprojektowanie designu opaski, ale również znalezienie optymalnych rozwiązań konstrukcyjnych – opracowanie systemu połączeń poszczególnych jednostek, czy sposobu umieszczenia przewodów/miedzianych blaszek. Model 3D przystosowany był do wytworzenia metodą wtryskową z zachowaniem parametrów dla tworzyw sztucznych.

projektowanie 3D

Rękojeści do replik mieczy

Modele 3D rękojeści mieczy średniowiecznych – głowice, jelce oraz trzpienie. Projekt został wykonany na podstawie szkiców oraz zdjęć muzealnych oryginałów mieczy z danej epoki. Modele zostały wydrukowane na drukarce 3D i użyte jako Master Modele do odlewu.

druk 3d

Zestaw narzędzi do golenia

Projekt 3D maszynki do golenia na żyletki oraz obudowy pędzla. Prototypy wykonane z wykorzystaniem technologii druku 3D.

projektowanie 3D

Ta strona używa plików cookie, żeby zapewnić najlepsze działanie i wygodę użytkowania.